تمام آنچه یک دانشجو در رابطه با زبان انگلیسی نیاز دارد

بی شک یکی از مهمترین توانایی های یک فرد تحصیل کرده برای پیشرقت تحصیلی و شغلی، یادگیری زبان انگلیسی است. در ادامه مطلب برخی از پارامترهای مهم آموزش زبان انگلیسی و ابزار مرتبط با آن ها را معرفی می کنم.

 

آموزش نوشتن مقالات بر مبنای اصولی و درست

هر دانشجوی رشته‌ی زبان انگلیسی باید بتواند آن‌چه را یاد گرفته است بهنحوی اثبات کند؛ و یکی از بهترین روش‌های این کار آن است که بتواندمقالاتی به زبان انگلیسی بنویسد.
اما اول باید یاد بگیرد که چطور این کار را انجام دهد.
این کتاب اهمیت سادگی، انتخاب کلمات مناسب و سازمان دهی را در نوشتنمقالات آموزش داده و مهارت‌های مربوط به کاربرد گرامر صحیح و نقطه گذاری ونحوه‌ی ویرایش مطالب و غلط گیری و... افزایش داده و به این ترتیب نوشتنمقالات را بر مبنای اصولی و درست خود تدریس می‌نماید. چندین مقاله‌ تمرینیدر این کتاب به دانشجویان نشان می‌دهد که چه چیزهایی در این کتاب یادمی‌گیرند و چطور می‌توانند آن‌چه را که یاد گرفته‌اند، در عمل پیادهنمایند.

آموزش نوشتن مقالات بر مبنای اصولی و درست

آموزش زبان نصرت 1و2

این متد را یک نابغه زبان شناس انگلیسی اختراع کرده و موسسه نصرت آن را بهصورت فارسی در آورده آقای نصرت بخاطر همین از طرف دانشگاه صنعتی شریف بهلقب مبتکر نمونه انتخاب شده .

شما بعد از تهیه این بسته و گوش کردن طبق متد به آن چه چیز می آموزید و چهتغیری در زبان شما روی میدهد .؟ شما به راحتی فیلم های آمریکایی به زباناصلی را خواهید فهمید . شما به راحتی به انگلیسی صحبت میکنید و کاملامیتوانید ارتباط برقرار کنید . احساس میکنید معجزه ای روی داده است . چیزیکه بعد از سالها حضور در کلاسهای زبان در دست یابی کامل به آن موفق نشدهبودید در ظرف کمتر از ۳ ماه به بهترین نحو با کمترین زحمت محقق خواهد شد
باور کردنش کمی مشکل است اما چند چیز را به خاطر داشته باشید . نصرت معتبرترین موسسه تند خوانی و زبان کشور است . آقای نصرت اعتباری جهانی دارد واو همه این موارد را تضمین میکند . چنین انسانی بعد از سالها کار پرافتخار هیچوقت اعتبارش را به بازی نمیگیرد .

آموزش زبان نصرت 1و2 

504 واژه ی ضروری انگلیسی

دایره لغات زبان انگلیسی بسیار زیاد است؛ اما آیا برای آن که بتوان با این زبان ارتباط برقرار کرد باید تمامی لغات را از حفظ بود؟ 504 واژه ضروری انگلیسی واژه هایی هستند که بیشترین کاربرد را در این زبان دارند و خود پایه کلمات دیگری هستند که با این 504 واژه هم خانواده هستند. مسلماً یادگیری این 504 واژه گام بزرگ و مهمی در تسریع فرآیند یادگیری زبان انگلیسی است.

504 واژه ی ضروری انگلیسی

 

نوشتن رزومه کاری

امروز اکثر ما به تهیه انواع رزومه کاری برای استخدام ، کار و یا سفرخارجی و یا مهاجرت نیاز پیدا میکنیم. این کتاب الکترونیکی شما را در تهیهاینگونه رزومه های کاری کمک میکند.

هندبوک نوشتن رزومه کاری

 

دیدن و شنیدن مکالمه انگلیسی زبان ها

این واقعا امکان پذیر است که شما یک زبان جدید را بیاموزید! سریالآموزش زبان EXTR@-TV مجموعه ای است ویدئوی که در قالبطنز و با روشی بسیار ساده و قوی بیننده را در مسیری ویژه جهتیادگیری زبان انگلیسی قرار می دهد. سریال آموزش زبان ۳۰قسمتی EXTR@-TV توانسته با مهارت ویژه بازیگرانش در تلفظصحیح و شمرده لغات و دیالوگ ها، شرایط بسیار خوبی جهتیادگیری صحیح زبان انگلیسی برای کلیه بینندگانش در سنینمختلف و در زمینه های Reading و listening همچنین Gerammar فراهم آورد و بیننده با دنبال کردن قسمت های مختلفسریال روز به روز به زبان انگلیسی مسلط می شود، تا جای کهقادر خواهد بود به راحتی صحبت کند و مطالب را درک کند و حتیبتواند بخواند و بنویسد

سریال آموزش زبان extra

نرم افزار آموزش زبان روزتا استون

آموزش زبان انگلیسی بر روی موبایل

امروزه موبایل یکی از فراگیرترین ابزارهای موجود است که به خصوص در بین جوانان و دانشجویان به عنوان یک تکنولوژی لازم شناخته شده است. مسلمآ افراد بسیاری هستند که می خواهند علاوه بر این که از امکانات مکالمه موبایل استفاده می نمایند، ابزارهای دیگری نیز برای پر کردن اوقات فراغت خود داشته باشند. چه بهتر که این اوقات صرف یادگیری زبان انگلیسی شود.

 

مجموعه آموزش زبان انگلیسی بر روی موبایل

 

 

همچنین جهت کسب آمادگی شرکت در آزمون تافل، آیلتس و GRE می توانید از منابع زیر کمک بگیرید:

فقط 6 قدم تا موفقیت در آزمون تافل

آموزش تافل به صورت کامل

پکیج موفقیت در آزمون های تافل، آیلتس و GRE

سه هزار سوال آزمون تافلبه همراه صدا

کتابهای الکترونیکی آمادگی جهت آزمون تافل TOFEL

504 واژه ی ضروری انگلیسی

کتاب آموزشی آیلتس همراه با فایل های صوتی

آشنایی با نحوه آزمون آیلتس به صورت تصویری

کاملترین مجموعه آمادگی آزمون تافل

 

<a href="http://www.webgozar.com/counter/stats.aspx?code=1953643" mce_href="http://www.webgozar.com/counter/stats.aspx?code=1953643" target="_blank">آمار</a>

/ 0 نظر / 17 بازدید