جایزه 1000 دلاری برای مقاله "همکاری بین‌المللی آبیاری و زهکشی"

کمیسیون بین‌المللی آبیاری و زهکشی (ICID) همزمان با برگزاری بیست و یکمین کنگره بین‌المللی آبیاری و زهکشی در 23 مهر لغایت یکم آبان ماه 1390 در تهران، میزبان مسابقه سه سالانه "مقاله یاد بود ان.دی. گولهاتی" تحت عنوان همکاری بین‌المللی آبیاری و زهکشی میباشد. شایان ذکر است که اولین مقاله همکاری بین‌المللی در نوزدهمین کنگره بین‌المللی ICID، در سال 2005 در پکن توسط آقای دکتر آلبرت کلمنز از آمریکا ارائه شد. دومین مقاله همکاری بین‌المللی نیز در بیستمین کنگره بین‌المللی ICID در سال 2008 در لاهور پاکستان، توسط آقای پروفسور چاندرا مادراموتو از کانادا ارائه گردید.
لذا ICID از کمیته‌های ملی آبیاری و زهکشی کشورها دعوت نموده است تا کارشناس برجسته خود را در زمینه آبیاری و زهکشی، مدیریت سیلاب، مسائل زیست‌محیطیی و موضوع‌های مرتبط برای ارائه سومین مقاله ممتاز در بیست‌ و یکمین کنگره بین‌المللی ICID در تهران، معرفی نمایند. مبلغ جایزه 1000 دلای به نویسنده مقاله ممتاز مدعو، از محل صندوق یادبود خانواده پروفسور ان.دی. گولهاتی توسط پروفسور شاشی کی. گولهاتی فرزند مرحوم گولهاتی تقدیم خواهد شد.
فرم ثبت‌نام در وبگاه ICID به آدرس www.icid.org ارائه شده است. متن و نمودارهای مقاله می بایست حداقل یک ماه قبل از برنامه کنگره، یعنی تا 15 سپتامبر 2011(25 شهریورماه 1390) از طریق کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران به دفتر مرکزی ICID ارسال گردد. لذا از کلیه متخصصین خواهشمند است تا مقالات برگزیده خود را جهت انتخاب و ارسال به ICID، حداکثر تا تاریخ 15 آگوست 2011(25 مرداد ماه 1390) به دبیرخانه کمیته ملی آبیاری و زهکشی ارسال نمایند.
با آرزوی موفقیت
دبیرخانه کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران

/ 0 نظر / 13 بازدید